,

Kufje per iPhone 7 Plus – Pop Up Window Lightning Headset


Me Bluetooth

Gjatesia e kabllos: 1.1 metra

Madhesi kompakte,

Mund ti merrni kudo me vete

Dizanj Modern

Jo difektoz

990L

Kufje per iPhone GL 069 – Pop Up Window

Kufje per iPhone 7  Plus – Pop Up Window Lightning Headset

Ne ndryshim nga kufjet tradicionale rrethore modeli i ri Earpods percakothet ne baze te gjeometrise se veshit. Kjo i ben ato me te rehatshme per shumicen e njerezve. Altoparlantet brenda tyre jane krijuar per te maksimizuar daljen e zerit dhe per te minimizuar humbjen e tij.  Kjo do te thote qe ju do tte merrni audio te paster te cilesise se larte. 

Te pajisura me nje telekomande e cila lejon kontrollin e volumit te muzikes dhe pergjigjen me shtypjen e nj butoni te vetem te thirrjeve telefonike. 

Cilesimet kryesore | Kufje per iphone 7 Plus

 

 • Bluetooth i integruar
 • Lidhje e shpejte
 • Pasi eshte realizuar nje here lidhja me Bluetooth, heren tjeter lidhet automatikisht
 • Stabilitet i persosur i sinjalit i cili suporton thirrjet telefonike dhe siguron tinguj te besueshem
 • Shtypni PLAY-PAUSE ose pershpejtoni muziken
 • Te pershtatshme per iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS.
 • Pranoni ose refuzoni telefonatat
 • Te testuara
 • Nuk demtojne veshet pasi kane dizajn formuar ne baze te tyre.
 • Edhe nese i mbani per nje kohe te gjate, nuk sjellin siklet apo bezdi
 • Kufje per iphone

  Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-GL069 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat