,

Adapter Baseus Quick Charger – Adaptor me 2 porta USB


Brandi: Baseus

Modeli: BS-EUQC 01

Materiali: ABS+PC

Dimensionet: 95 x 55 x 30

Hyrja: AC 100-240 V 50-60 Hz  0.7A Max

Dalja:DC 5V/3A  9V/2A  12V/1.5A Max

Fuqia: 23W

Universal – i pershtatshem per te gjitha paisjet dixhitale

1,290L

Adapter Baseus BS-EUQC 01 QUICK CHARGER

Adaptor super i shpejte ne shitje me lire se kudo ne dyqanin Online iBuy.al

 • Me 2 porta USB
 • Suporton te gjithe smartphonet Samsung, iPhone, iPad, Xiaomi, HTC, Huawei etj
 • Mund te karikoni 2 paisje ne te njejten kohe
 • I shpejte
 • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
 • Dizan modern, i pershtatshem me cdo ambient te shtepise ose zyres
 • Praktik dhe komod – e merrni ne cdo udhetim
 • Material ekologjik, rezistent ndaj nxehtesise, thyerjes dhe temperatures
 • Per rimbushjen e smartphonit dhe tabletit
 • Integruar me Master cip, ofron qendrueshmeri, shpejtesi dhe siguri
 • Me fuqi 23 Watt
SKU: adapter-baseus-BSEUQC01 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat