,

Samsung Earphone Price – Kufje origjinale Samsung


Estetike per syrin

Cilesore

Super cmim

600L

Kufje Samsung Galaxy S6 – Stereo Headset

Samsung Original Earphone Price | Kufje origjinale

Kufje Samsung Galaxy S6 3.5mm stereo Plug me Volume Key do t’iu lejoje te degjoni muziken tuaj dhe te beni thirrje telefonike fare lehte. 

Keto kufje origjinale dhurojne tinguj te mahnitshem, ne menyre qe te shijoni dhe maksimalizoni vecorite e telefonit tuaj inteligjent.
Samsung Earphone te cilat shfaqin dy foles ne secilen pjese te veshit, duke dhene basin dinamik dhe tone te qarta dhe te larta. Me lehtesi ju mund te kontrolloni volumin dhe butonin per pergjigje telefonike.
Kufje samsung te persosura per nje degjues dhe perdorues aktiv. Kombinimi i rehatise dhe cilesise se larte. Audio e qendrueshme ne brendesi te kufjeve elegante dhe kompakte.

Degjuesit do te marrin tinguj muzikor te rehatshem per veshin e degjuesve afatgjate. 

Cilesimet | Kufje origjinale Samsung

  • Kufje per Samsung Galaxy S6
  • Kufje te dizenjuara per Samsung Galaxy S6
  • Stabilitet i persosur i sinjalit i cili suporton thirrjet telefonike dhe siguron tinguj te besueshem
  • Dizanj ergonomik
  • Degjoni muzike, ose flisni me miqte, familjaret, eproret pa asnje pengese dhe interferim
  • Jo difektoze
  • Madhesi kompakte, i merrni kudo me vete

Porosi online ne Ibuy.al | Gjithcka qe ju nevojitet per Smartphone & Tablet tuaj!

Samsung Original Earphone Price

SKU: H-kufje-samsung galaxy s6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat