,

PowerBank Joyroom 20000 mAh – Karikues Portativ

Joyroom

Karikoni smartphone-in, tableten ose MP3 player-in kudo

Dizanj estetik

20000 mAh

Universal

Marka: Joyroom
Model: D-M190 Plus
Lloji i qelizave: Li-polymer
Ngjyra: Silver
Porta USB Dual
Porta Micro USB, USB 2.0, USB Type-C
Rezistente ndaj sperkatjeve te ujit

2,400L

Karikues Portativ – PowerBank 20000 mAh JOYROOM

Powerbank Joyroom | Karikues Portativ

Pershtatet lehtesisht ne cdo xhep ose cante, duke e bere ate ngarkuesin e persosur per ne shtrat, ne aeroplan ose kudo tjeter qe telefoni juaj do te kete nevoje per karikim. Karikues i shpejte dhe me mbrojtje nga qarku i shkurter. Suporton pajisje te ndryshme dhe ngarkon ato me shume se nje here kjo fale kapacitetit te fuqishem.
Praktik, komapkt dhe i lehte per tu marr me vete kudo qe shkoni.

Cilesimet Kryesore | 

  • Karikues Portativ
  • Karikoni telefonin ne cdo kohe dhe moment, edhe kur jeni ne rruge apo ne nje vend ku nuk mund te gjeni prize
  • Superfuqi me kapacitet 20000 mAh, karikojeni, hidheni ne cante dhe mos kini merak se do te ngeleni pa bateri
  • Siguron mbrojtje nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
  • Perputhet me te gjithe modelet e telefonave dhe tabletave
  • Suporton pajisje te ndryshme elektronike si iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj
  • Praktik, ka permasat e nje telefoni, mund ta mbani gjithmone me vete
  • Ideal per udhetimet e gjata, shijoni pushimet pa e patur mendjen tek % e baterise apo mundesine e nje prize ne vendin me te afert

Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-power bank-joyroom Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Joyroom

color

Silver

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat