, , ,

Prize Elektrike LDNIO me 6 porta USB – Bli Online

LDNIO

Specifikat
Marka: LDNIO
Modeli: SE3631
USB Port: 6 USB Port
Dimensionet: 138*90*43mm
Fuqia totale: 17W
Fuqia maksimale: 2500W
Gjatesia e kabllos: 1.6 metra

1,900L

Prize Elektrike LDNIO me 6 porta – Bli Online

Prize elektrike LDNIO me 6 porta USB

6 porta USB me karikim te shpejte mund te karikoje iphone 7 deri ne 100% brenda 1 ore e 30 minuta. Dizajnuar me material mbulues rezistent dhe i sigurte kunder gishterinjeve ose objekteve te cilet mund te bien ne vrimen e krijimit te nje shoku elektrik. Gjatesi e konsiderueshme e kabllos oer te realizuar cdo nevoje tuajen.

Ngarkoni 6 telefona njekohesisht ose tableta apo cdo pajisje tjeter me porte dalese USB. Siguroni karikim te shpejte te mundshem deri ne 2.4A per secilen porte. Mbrojtje nga nxehtesia, nga qarku i shkurter dhe nga mbinxehja. Duke siguruar sherbim te sigurte dhe teplote per ju dhe pajisjet tuaja.
Dizajn modern dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo ambjent.

Cilesimet Kryesore |

  • Prize Elektrike me 6 porta
  • Me 3 porta universale per ngarkimin e pajisjeve te ndryshme elektrike
  • Me vend per 4 fisha USB
  • USB te pershtatshme per te gjitha llojet e telefonave iPhone, iPod, iPad, tablet, kufje me bluetooth dhe produkte te tjera dixhitale
  • Secila me dalje 3,4 A
  • Dizanj modern
  • E pajisur me buton per ndezje/fikje
  • Konsumi i energjise gjate kohes se punes eshte 0.15W
Blerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
Pesha0.2 g/kg
brands

LDNIO

color

Black and Grey

LLoji

Prize elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat