Kufje per SmartPhone me Zinxhir – Zipper EarPhones Bli Online


SPECIFIKAT

KUFJE PER SMARTPHONE ME ZINXHIR – ZIPPER EARPHONES

Dizanj oval dhe ergonomik

Material i forte

Rezistente ndaj konsumit

Me izolim total qe pengon zhurmen e jashtme

 

890L

Kufje per SmartPhone me Zinxhir – Zipper EarPhones Bli Online

Kufje per SmartPhone me Zinxhir – Zipper EarPhones Bli Online

  • Te dizajnuara me material metalik
  • Dizajni oval qe siguron rehati ergonomike, per t’iu pershtatur sa me mire formes se veshit tuaj
  • Nuk krjojne bezdi dhe siklet edhe nese i mbani ne vesh per nje kohe te gjate
  • Me mbrojtje shtese siperfaqesore
  • Sigurojne izolim total qe pengon zhurmen e jashtme
  • Te pajisur me altoparlante te fuqishem
  • Ofrojne tinguj te qarte
  • Kabllo ka nje material super te forte dhe rezisnt ndaj konsumit
  • Pajisur me material mbrojtes nga demtimi i perkuljeve te shpeshta qe ato pesojne
SKU: M-Kufje per SmartPhone me Zinxhir Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat