,

Universal Phone Holder – Mbajtese telefoni per makine

XO

Lehtesisht e perdorshme

Mund te rrotullohet

E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet

Cmim i arsyeshem

1,200L

UNIVERSAL PHONE HOLDER – MBAJTESE TELEFONI XO C31

Universal Car Phone Holder – Mbajtese Telefoni per makine

Persa kohe nuk prekni telefonin tuaj nderkohe qe jeni duke udhetuar nuk po beni asgje te paligjshme.

Me ane te montimit te kesaj mbajtese telefoni ne makinen tuaj, duart tuaja do te jene ne timon nderkohe qe vetem me nje klikim ju mund te realizoni biseda te gjata telefonike.

Phone holder i pajisur me sensore per kapjen e duhur te smartphoneve tuaj. Pershtatet pothuajse me shumicen e telefonave inteligjent .

E sigurte ne perdorim, dhe mbron telefonin dhe kur makina mund te perballet me kthesa te lakuara apo me gunga te ndryshme. 

 Universal car phone holder 

  • Mbajtese celulari paktike dhe e sigurte per perdorim.
  • Vendoset ne makine dhe gjate kohes qe jeni ne levizje eshte e pa levizshme
  • Praktike, ofron lehtesi perdorimi gjate kohes kur jeni duke udhetuar
  • I pergjigjeni telefonatave gjate kohes qe drejtoni makinen pa asnje pengese
  • Vendoset ne kroskot ose ne nje vend qe mund te pershtatet
  • Ka baze te qendrueshme
  • Mban te sigurt telefonin, nuk shqetesoheni nese ju frenoni dhe celulari mund te rrezohet
  • Phone holder me dizanj unik

Bli online ne Ibuy.al!

SKU: H-XOC31 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

XO

LLoji

Mbajtese Celulari

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat