,

Audio Cable AUX – Fishe Audio LDNIO – Online

LDNIO

Specifikat 

Marka: LDNIO
Modeli: LS-Y01
Gjatesia e kabllos: 1000mm
Materiali: Fiber Najlon
Lidhja: SmartPhone, Radio, Laptop, Makine, MP3 Player, CD Player

800L

Fishe Audio LDNIO LS Y01 – Audio Cable AUX

Audio cable AUX | Fishe Male to Male

Fishe Aux ultra i qendrueshem me jetegjatesi dhe e qendrueshme ndaj perkuljes. Ju mund ta perdorni ate si te deshironi pa u shqetesuar per nyjet te cilat nuk do te krijohen ne te. Eshte kabllo e perputshme me cdo pajisje te pajisur me porte standarte 3.5mm. Fishe universale e cila mundson lidhjen midis smartphone, Mp3 player ose tablet me nje bluetooth speaker.
Kabllo e cila mund ti rezistojne te pakten 15000 cikleve te perkuljes ne shkalle 90 grade. Veshja e saj nuk perkulet os eme mire mund te gjarperohet kudo qe ju e merrni, e ben jeten tuaj me te pershtatshme.

Me cilesi maksimale ofron performnce te shkelqyer per ju. Lidhni pajisjet inteligjente me kasetofonin e makines per te degjuar me shume muzike sesa kasetofoni juaj ofron. Degjoni tinguj te paster dhe shijoni shumellojsheri ritmesh muzikore ne makinen tuaj pa instalime apo pajisje shtese. 

Cilesimet | Audio cable Male to Male 

  • Fishe Audio
  • Lidhje standarte
  • Transmetim cilesor i audios, tinguj te paster
  • Materiali i najlonit i ben rezistente dhe jetegjate.
  • Te testuara
  • Cmim konkurrues
  • Cilesi maksimale

    Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka per Smartphone & Tablet tuaj!

SKU: H-LSY01 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

LDNIO

LLoji

Fisha Audio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat