,

Adaptor makine – Baseus Round Box Hub Adapter


1,490L

Adaptor makine Baseus – Type C HUB

Adaptor makine Baseus – Type C HUB Multiport Adapter – Porosit tani ne iBuy.al me cmimet me konkurruese ne treg

Karikoni laptopin shpejt dhe ne menyre te sigurt, duke  mbrojtur maksimalisht baterine  e tij

Me 4 porta ne 1 kabell te vetem

Ju mund te lidhni laptopin me aksesore te jashtem si: mouse, tastiera, printer, USB, Hard disk, disk U etj

Mund ti perdorni 4 portat njekohesisht

Trasferon te dhenat me shpejtesi te larte deri ne 5 Gbps

I pajtueshem me sisteme te tilla si: Windows 7/8/10, Mac OS, Google Chrome OS, Linux etj

Ne permasa te vogla, kompakt dhe i lehte per tu marre kudo me vete

SKU: adaptor laptopi-baseus-round box hub Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat