,

Karte Memorie Dahua 128GB – MicroSD Card

Dahua

Kosto efektive

Kapaciteti: 128GB

Cilesi e garantuar

Cmim ekonomik

4,290L

Karte Memorje Dahua 128GB – MicroSD Card

Karte memorie Dahua 128GB – MicroSC Card

Karte memorje ideale per regjistrimin e video-ve te cilesise se larte. Eshte e perkryer per fotografi me rezolucion te larte. Lojera te ndryshme, muzike ne tableta, laptop, kamera drone. Gjtihashtu per smartphone nisur nga Samsung Galaxy S7, S7 edge, Samsung Note 8, Note8s, Note 9, Note 10 etj. Karte memorie Dahua, funksionale ne te gjitha pajisjet Android. 

Shpejtesi leximi e larte. Performanca e saj mund te ndryshoje bazuar ne pajisjen ku perdoret, apo dhe kushtet e perdorimit. 
E ndertuar ne teknologjine e fundit te besueshme. Rezistente ndaj kushteve te veshtira si temperatures se larte etj. 

Perputhshmeria e saj e zgjeruar dhe siguria qe ofron ne perdorim e bejne nder kartat me te perdorura ne rang boterore.E prodhuar nga nje brand i njohur gjeresisht Dahua, per produkte cilesore dhe te sigurta per klientet e saj.

Cilesimet e saj | 

  • Karte Memorie Dahua 128GB
  • 128GB
  • Rrit kapacitetin e memories ne smartphone-in tuaj duke mos humbur asnje dokument, foto, video
  • Shpejtesi e larte transmetimi dhe leximi i te dhenave.
  • Perputhshmeri e larte
  • Rezistente ndaj ujit dhe goditjeve
  • Rezistente ndaj temperaturave te ulta dhe te larta
  • Cilesi e garantuarNje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: T-memory card 128GB Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Dahua

LLoji

Karte Memorie

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat