,

Abazhur per femije me yje per dhoma gjumi – Bli Online

Star Master

  • Abazhur me yje per femije ne dhomen e gjumit.
  • Me nje material ABS i cili nuk e demton femijen tuaj.
  • Mund ta vendosni edhe si dekorim.
  • I diponueshem ne disa ngjyra ku mbizoteron ngjyra e bardhe dhe blu.
  • Abazhure me yje edhe hene.

1,390L

ABAZHUR PER FEMIJE – DHOMA GJUMI

Abazhur me yje per dhoma gjumi i cili eshte shume i kerkuar nga cdo femije. Ky produkt i jep dhomes pamjen e yjeve edhe drites se henes.

Nje menyre qe femija juaj te ndihet sikur eshte ne qiell!

Jep pamjen e nje galaktike te sajuar aq bukur qe mund te luani ne mendjen tuaj duke imagjnuar gjera te vecanta e per t’i vendosur ne gjume me pamje shume te embel.

ABAZHUR ME YJE DHE HENENnight light for kids

I projektuar ne muret e tavanit te dhomes tuaj me forma te bukura dhe qetesuese ky abazhur do te mahnisi femijen nga yjet dhe hena qe shfaqet neper mure duke u rrotulluar.

Me ane te ketij abazhuri vogelushi juaj do te kete hapesire te re per zhvillimin e imagjinates.  Kete mund tja mundesoni duke i krijuar dhomen ideale dhe gjumin me te rehatshem qe femija juaj ka prejetuar ndonjehere.

Nese deshironi te zhvilloni imagjinaten e femijes suaj duke e bere ate me kreativ atehere abazhuri per femije eshte dhurata e duhur.

Dhurata me e kendshme qe mund ti dhuroni te vegjelve tuaj.star master rotating lamp ibuy al

Abazhuri eshte i pajisur me tre butona ku butoni A eshte mode i drites se nates. Ka nje drite te ngrohte te verdhe duke mbuluar kapakun. Me 2 butonat e tjere mund te ndryshoni modalitetin e ngjyrave sipas deshires se femijes suaj.

Dizajni qe ka abazhuri e bene ate te duket si nje loder teper e bukur per femijet tuaj por nuk do te jete thjesht nje e tille por lodra e preferuar e femijeve tuaja.

Bejeni femijen tuaj te lumtur duke i dhuruar abazhurin me yje!

Abazhuri me yje dhe hene i cili rrotullohet dhe i jep femijes suaj ndjesine me te magjishme para se te fleje.

Vjen versioni me i ri i abazhurit qe eshte bere i dashur per femijet si dhe prinderit qe në vitin 2013 !

ABAZHUR PER FEMIJE | PERDORET KUDO

Kate abazhur per femije mund ta perdorni shume lehtesisht. Ne te ka tre butona dhe funksionet e tyre jane per te ndryshuar dritat dhe rrotullimin e abazhurit.

Abazhuri star master mund te lehtesoje punen e cdo prindi duke i bere femijet qe te kene deshire te shkojne vete ne dhomen e gjumit.

Dhe me gjithe deshire te luajne ose te lexojne librat e tyre te preferuar. Nen yjet dhe henen qe mundeson abazhuri Star Master.

Si e dime te gjithe nje nga frikat me te medha te cdo femije eshte erresira.
Me abazhurin me yje per femije kjo frike do te zhduket pergjithmone nga jeta e femijeve tuaj. Duke ju kursyer kohe dhe lodhje.

Cdo femije do të jete mese i lumtur te fleje nen driten e abazhurit e të beje nje gjume te qete.

DHURATE IDEALE

Ideale per dhomen e gjumit te femijes tuaj, me drita te bukura sikur jetojne neper perralla në një dhome e cila do te jete e magjishme dhe me kryesorja me drita qetesuese.

abazhur me yje per femije dhe dhoma gjumi ibuy al bli online

Mund ta vendosni te koka e krevatit e ne kete menyre i lexoni femijes librin ose perrallen qe deshiron, ose duke i kenduar ninullen e tij te preferuar.

Ky abazhur elektrik qe rrotullohet mund te perdoret ne dhoma gjumi. Gjithashtu per te krijuar nje ambient festiv per femijet tuaj dhe shoket e tyre.

Gjithashtu nese e bashkoni me boksin me te kerkuar te momentit atehere femijet tuaj do te bejne nje gjume te kendshem ne darke.  Gjithashtu do te kalojne dhe dite te paharrueshme me te afermit e tyre.

Për të funksionuar ky abazhur ka nevoje per bateri ose nje fishe karikimi e cila eshte e perfshire ne paketim.

Nje nate e ngrohtë, e bukur dhe e qete per femijen tuaj!

Ky abazhur nuk është thjesht një lodër. Por me të mund të krijoni ambiente festive duke i dhënë fëmijës suaj një ditë më të bukur dhe te vecante.

ABAZHUR PER DHOMA GJUMI FEMIJESH ME YJE

Abazhuri per dhoma gjumi eshte nje nga shume produktet te cilat kurresesi nuk duhet ti mungoje femijes suaj dhe dhomes se tij te gjumit.

Nese ju deshironi qe femijet tuaj te shkojne duke vrapuar per te fjetur  atehere zgjidhjen e gjeni te ne. Me abazhurin Star Master te krijuar posacerisht per dhomen e gjumit te femijeve dhe per ti falur atyre nete te paharrueshme.

abazhur me yje dhe hene bli online ibuy al Star Master nuk te jep thjesht ndjesine e nje dhome me yje por ate cfare do te qetesoj femijen tuaj cdo nate para se te fleje,pra pervec bukurise qe do i japi dhomes se gjumit.

AMBIENT MAHNITES

Gjithashtu do te qetesoj dhe relaksoj femijen tuaj duke e ndihmuar te beje nje gjume te rehatshem dhe te qete. Gje e cila eshte teper e rendesishme ne jeten e femijes suaj.

GEZIMI PER FEMIJET TUAJ

Dhe kush jane ata prinder qe nuk e duan nje dhome te rehatshme ??
Nje dhome te magjishme dhe qe te vegjlit e tyre te beje nje gjume te qete???
Te zgjohen te nesermen  plot energji dhe te lumtur?

Bejani femijes suaj cdo nate te paharrueshme dhe te bukur!

Star Master vjen per ju ne tre ngjyra te ndryshme.

Ne ngjyren roze per vajzat, blu per djemte dhe lejla e cila eshte e pershtatshme per te dyja gjinite.

Abazhuri per femije eshte lehtesisht i perdorshem.

Dhurata ideale dhe me e bukur qe mund ti beni femijeve ne ditelindje dhe festa te tjera.

SPECIFIKAT
  • Gama / CCT e gjatesise se vales: 2700-3200K
  • Distanca e rrezes (m): 1.5-2m
  • Lloji i baterise eshte AAA

Abazhuri Star Master ne Shitje Online me cmimin me te mire vetem ne iBuy.al.

SKU: 61219001 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Abazhur

color

Blu & White, Purple & white

brands

Star Master

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat