, ,

Mini Dron QuadCopter me sensor graviteti & drita LED

Te ndryshme

3,190L

Mini Dron QuadCopter  Tracker

Mini Dron QuadCopter me sensor graviteti & drita LED

Cilesimet Kryesore | 
 
  • I sigurte ne perdorim, flae rrezeve infra te kuqe eshte i afte te shmang pengesat.
  • Rrotullim 3D
  • I qendrueshem dhe ekuilibruar.
  • Vendoset ne pune lehtesisht, mjafton ta hidhni ne ajer dhe sensori i gravitetit mundeson fluturimin e menjehershem te tij. 
 
Specifikimet  | 
 
Marka | Tracker
Materiali | ABS, PC
Frekuenca e operimit | 2.4G
Bateria | 550mAh
Koha e karikimit | 45 minuta
Koha e perdorimit | 10 minuta
Dimensionet  | 18*13.5*5.8
SKU: mini-dron-quadcopter-me-drita-led Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat