,

Leter per stampim ne rroba A4 – Sublimation Paper Online


SPECIFIKA

LETER PER STAMPIM NE RRONA A4 – SUBLIMATION TRANSFER PAPER ONLINE

Formati A4

Stamponi dhe personalizoni bluzat, filxhanet, kapelet, pandoflat, cantat, portofolet dhe produktet qe ju deshironi ne qeramike ose pllaka

Cilesi e testuar dhe ngjyra te gjalla

Ekonomike

200L

Leter per stampim ne rroba A4 – Sublimation Paper Online

Leter per stampim ne rroba A4 – Sublimation Paper Online

 • Zgjidhni nje fotografi, pikture ose pamje qe ju deshironi dhe stampojeni ate ne bluze
 • Suporton stampimin ne: rroba-veshje, filxhane, jasteke, kapele, pandofla, canta, portofole dhe ne produktet qe ju deshironi ne qeramike ose pllaka
 • Ngjyra te gjalla
 • E lehte per tu perdorur
 • Format A4
 • Stiloni vete veshjet tuaja pa qene nevoja te shkoni ne dyqane te ndryshme stampimi
 • Ideale per dhurata te personalizuara
 • Cilesi e testuar

Instruksione mbi procesin e larjes se bluzes se stampuar:

 1. Kthejeni nga ana e prapme teksa e lani, jo nga ana e stampimit
 2. Lajeni me uje te ftohte
 3. Perdorni nje detergjent leng dhe te bute per rezultate shume te mira
 4. Mos perdorni zbardhues
 5. Mos e lini bluzen ne ujin me detergjent
 6. Thaheni nje temperatura jo shume te larta dhe shmangni diellin
SKU: M-Leter per stampim ne rroba Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Leter per stampim

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat