,

Tripod i lakueshem Selfie Stick per GoPro | Camera

Jieyang

1,390L

Selfie Stick Tripod Jieyang JM 801

Selfie Stick Tripod i lakueshem per GoPro | Camera

Tripod fleksibel i pershtatshem per goPro, telefona, SLR etj. Prodhuar me material plastik dhe silikoni, kombinimi i duhur per te realizuar foto selfie dhe ne grup.
Eshte universale per shumicen e kamerave sportive dhe kamerave me peshe maksimale deri ne 1.2kg. Fale permasave kompakte mund ta merrni kudo me vete.
Dizajn i rrotullueshem ne 360 grade per me teper mundesi fotografimi.
Bazament i qendrueshme dhe i pershtatshem epr cdo mjedis. Fale materialit rezistent ndaj ujit mudn te perdoret dhe ne ambjentet me uje apo ne kohe shiu.
Tripod i lakueshem i pershatsthem per telefona me gjeresi 5.2 deri ne 10.2 cm.
SKU: tripod-fleskibel-jueyang-jm-801 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Jieyang

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat