A10 Galaxy Samsung 2018 – 32GB – Black – Smartphone

Samsung

Komod per tu perdorur

Terheqes per syrin

Super cmim

 

15,500L

Samsung GalaxyA10 Black

Samsung Galaxy A10 2018 |

Smartphone Galaxy A10, prodhim i vitit 2018 eshte nje telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te. Ju mund te perdorni disa aplikacione njekohesisht dhe ai do te vazhdoj te qendroj i fresket dhe  i shpejte. Teknologjia e larte  eshte e kombinuar ne kete telefon me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie). Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53) i siguron fuqine e tij. Funksionon me Chipset Exynos 7884 (14 nm).  Memorje 2GB RAM dhe 32GB memorje e brendshme per te ruajtur gjithcka qe ju duhet.
Samsung Galaxy A10 ka nje ekran IPS LCD me rezolucion pikselash te larte 720*1520.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 13MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 3400mAh.

Specifikat | Samsung Galaxy A10 2018

Permasat | 155.6*75.6*7.9mm
Pesha | 168g
Trup Glass Front
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.2inch IPS LCD
OS | Android 9.0 (Pie)
Chipset | Exynos 7884 (14 nm)
CPU | Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53)
GPU | Mali-G71 MP2
RAM | 2GB
ROM | 32GB
Kamera | 13MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Ion 3400mAh

 

SKU: samsung galaxy a10 new black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat