,

Blance Woody – Loje formuese prej druri – Bli Online


  • Loje formuese per luajtur me familjen ose miqte tuaj
  • Mund ta merrni me vete
  • Teper e lehte ne perdorim
  • Loje e shpejte dhe argetuese
  • E pershtatshme per moshat +3vjec e siper

1,490L

LOJE FORMUESE PREJ DRURI

Kur shkoni per pushimet e veres gjithmone merrni me vete edhe lojrat tuaj te preferuar qe te kaloni kohen tuaj me familjaret apo miqte tuaj. Kjo loje eshte projetuar per te luajtur ne menyre te shpejte dhe teper argetuese. E pershtatshme per dy persona ose me shume lojtare te perfshihen aq me intersante dhe zbavitese behet loja formuese.

 E PROJEKTUAR PER TU ARGETUAR ME MIQTE TUAJ

Qellimi i lojes eshte te nxjerre tullat nga kulla qe keni fomuar pa i hedhur ato. Ne kete menyre ju sfiqno miqte tuaj per mos ta hedhur kulllen.

E pershtatshme per moshat +3vjec e siper.Balance woody rulo loje formuese bli online iBuy.al

Permasat e lojes prej druri jane: 4.7 x 4.7 x 11.22 

Me nje teknologji te nivelit te larte e me nje material cilesore te perbere prej druri.

Mund ta merrni kudo me vete pasi eshte teper zbavitese e mund te kaloni kohe te kendshme sidomos kur ndodheni per pushimet tuaja.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Balance woody Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Loje formuese

color

Brown

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat