,

Cante pazari per te vendosur produktet ushqimore


 • Madhesia: 46 * 28 * 28cm
 • Pesha: 650g
 • Me nje material prej poliestre
 • E perbere nga rripa shume te forte qe bejne te mundur levizjen e lehte me te
 • Pastrohet lehtesisht

990L

CANTE PAZARI

Cante per te vendosur ushqimet e ndryshme kur shkoni te beni pazarin e frutave edhe perimeve. Me nje hapesire te bollshme edhe mjaft praktike ne perdorimin e saj. Nje aksesor i domosdoshem qe ju lehteson punen e berjes se pazarit per ne shtepine tuaj.

CANTE PRAKTIKE 

Kete cante mund ta perdorni per cfare do gjeje te nevojshme qe mund te keni, vecanerisht per blerjet qe mund te beni gjate fundjavave. Mund te vendosni ushqime te ndryshme qe mund ti mbaj kjo cante. E me pas mund ta palosni edhe ne kete menyre ze nje hapesire te vogel ne kuzhine tuaj.

Teper rezistente ku mund te vendosni produkte te renda pa u shqetesuar qe canta mund te griset, ka nje material te forte dhe cilesore te poliesterit. Me nje dizajn te papershkueshme nga uji edhe nga pluhrat qe vijne nga mjedisi i jashtme. Mund te pastrohet shume lehte me nje sfungjer te lagur.

SPECIFIKAT

 • Material: Pelhure prej materialit te poliesterit
 • Madhesia: 46 * 28 * 28cm
 • Pesha: 650g
 • Perfekte per tu perdorur ne piknik, per te ruajtur furnizimet e kopshtarise, organizuesin e lodrave etj
 • E perbere nga rripa shume te forte qe bejne te mundur levizjen e lehte me te
 • Paloset dhe pastrohet shume lehte

Bli Online – Bli Tani – Bli Lire – iBuy.al

SKU: ECC-20620-014 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Cante pazari

color

Black & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat