Mbajtes universal per telefon ne biciklete – Bike Mount

Te ndryshme

Mbajtes universal telefoni per biciklete

Me kapese anesore dhe ne baze per siguri maksimale

Pershtatet me iPhone X Xr Xs Max iPhone 8, 8Plus, 7, 7 Plus, 6, 6s Plus.

Pershtatet me  Samsung Galaxy S9, S9 +, S8, S8 +, S7, S6, S5, S4.

750L

MBAJTES UNIVERSAL PER TELEFON NE BICIKLETE – BIKE MOUNT

Mbajtesja ideale e telefonit nese doni te keni te sigurt celularin tuaj, gjate udhetimeve me biciklete.

Fale kapeseve anesore te saj nuk do te keni pse te shqetesoheni per qendrueshmerine apo sigurine, pasi kete pjese do e beje kjo mbajtese per ju.

E pershtatshme me shumicen e telefonave me permasa 4,0-6,5 inch.

Mbajtese telefoni me aplikim te gjere jo vetem per biciklete, por gjithashtu per motociklete, tavoline, palester, karroce.

Pershtatet si me Android ashtu edhe me Apple.

 

SKU: mbajtese-telefoni-per-biciklete Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat