,

Mbajtese telefoni per biciklet Baseus | Material silikoni

Baseus

1,100L

Mbajtese telefoni per biciklet Baseus | Material silikoni

Mbajtese telefoni per biciklet Baseus | Material silikoni

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Kapje e bute e cila nuk e demton bicikleten dhe mbi te gjitha eshte e sigurte..
Eshte e pershtatshme per pajisjet me permasa 4 deri ne 6 inch.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUMIR-BY01
Materiali | Silikon shume i forte, aliazh alumini
Dimensionet | 15*5*3cm
SKU: mbajtese-telefoni-per-biciklet-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat