,

Byrzylyk kunder mushkonjave – Bugs Stop Produkt Online


SPECIFIKAT

BYRZYLYK KUNDER MUSHKONJAVE – BUGS STOP

Largon mushkonjat dhe pickimin e tyre te bezdisshem

Jo toksik dhe pa kimikate, i pademshem per shendetin

Ne ngjyra te ndryshme

Praktik

I projektuar edhe per femijet

 

200L

Byrzylyk kunder mushkonjave – Bugs Stop Produkt Online

Byrzylyk kunder mushkonjave – Bugs Stop Produkt Online

  • Aroma e ketij byrzylyku mban larg mushkonjat dhe  insektet e ndryshme fale vajrave bimore 100% natyrale
  • Mund ta vendosni ne kycin e dores ose te kembes
  • Nuk permban perberje apo shtresa kimike
  •  Jo toksik dhe i pademshem per shendetin
  • Fiksohet lehte
  • I disponueshem ne ngjyra te ndryshme dhe mund ta perdorni fare lehte edhe si byrzylyk dekorativ, sportiv dhe i kombinueshem
  • Shmang perdorimin e kremrave apo spray-ve te ndryshem qe mund t’ iu shkaktojne alergji dhe permbajne kimikate te demshme per organizmin
  • E merrni kudo me vete edhe ne aktivitete jashte ne natyre, vecanerisht naten dhe ne stinen e veres
  • Ideale edhe per femijet
SKU: M-Byrzylyk kunder mushkonjave Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Byrzylyk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat