,

USB Phone Adapter | Koke karikimi Fast Charger

XO

Nuk harxhon energji
Super cilesor
Cmim ekonomik
Specifikat
Materiali: ABS rezistent
Tensioni: 5V/ 2.1A
Ngjyra: E bardhe
Lightning/ micro/ type c

1,200L

Koke karikimi – Fast Charger

USB Phone Adapter | Fast Charger | Koke Karikimi

Nese deshironi te keni nje karikim te besueshem dhe te sigurte per pajisjet tuaja USB, atehere ky karikues origjinal muri do te furnizoje shpejte pajsijet tuaja. Me nje teknologji te shpejte te karikimit, ky karikues udhetimesh do te rimbush baterine e pajisjes suaj nga 0 deri ne 50% ne vetem 30 minuta dhe me pas gati per perdorim.

Kujdeset per sigurine e perdoruesve te tij dhe ben cdo perpjekje per te mbrojtur pajisjet tuaja nga mbingarkimi, qarku i shkurter apo dhe mbi nxehja. Karikoni te gjitha pajisjet tuaj ta cilat kane fishe me porte dalese USB.

Ne rastet kur telefoni apo tableti juaj nuk ka bateri dhe juve ju duhet menjehere. Ne ju sjellim zgjidhjen ideale, me kete adaptor ju mjaftojne vetem 30 minuta per rimbushur baterine deri ne gjysmen e saj.

Cilesimet kryesore | USB Phone Adapter

  • Karikues i shpejte dhe i fuqishem per ne rastet kur ju keni nevoje urgjente karikimi.
  • Pajisur me teknologjine adaptive te karikimit te shpejte.
  • Njofton automatikisht pajisjen tuaj dhe prodhon energji optimale
  • Duke perdorur kabllon tuaj me porte USB ju mundte rimbushni cdo pajisje tjeter.

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: H-XOL37 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

XO

color

White

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat