,

Karikues 3 ne 1 – Audio Converter Baseus L46 Online


790L

Karikues 3 ne 1 – Baseus L46

Karikues 3 ne 1 – Audio Converter Baseus L46 – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter

3 funksione ne nje paisje te vetme:

1.Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin tuaj

2. Degjoni muziken tuaj te preferuar

3. Realizoni biseda telefonike pa duar me tinguj HI-FI, te paster dhe te qarte. Me cip inteligjent mundeson trasmetim me shpejtesi te larte dhe pa shkeputje

Pershtatet me te gjitha llojet e paisjve me porte Lightning

Dizanj i lehte dhe kompakt, ne permasa te vogla.

Suporton te gjitha paisjet iOS 10 – 12.

Material TPE dhe alizah alumini rezistent ndaj nxehtesise

SKU: adaptor-baseus-L46 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat