,

Mbajtese metalike muri per telefon Baseus | Phone Holder

Baseus

1,490L

Mbajtese metalike per telefon Baseus | Phone Holder

Mbajtese metalike muri per telefon Baseus | Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
  • 2 funksione ne nje pajisje te veteme, sherben dhe si mbajtese dhe si ornament.
  • Pjesa e kontaktit me material silikoni per te parandaluar rreshqitjen. 
  • Hapesire per fishen e karikimit.
  • Mund te mbaj dy pajisje njekohesisht.
Specifikimet  | 
Marka  | Baseus
Modeli | SUBG-0G
Materiali | Aliazh alumini
Dimensionet | 92*69*34.5
SKU: mbajtese-metalike-murale-telefoni-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat