Iphone 6s Plus cmimi me i mire Online – I perdorur – Grade A


iPhone 6s Plus i perdorur – Ne gjendje perfekte i sapoardhur nga USA
Grade A- 10/10
Shoqerohet me :
Karikues – Xham – Kase Mbrojtese

22,500L

IPHONE 6S PLUS I PERDORURGRADE A – 64GB

iPhone 6s Plus i perdorur  64GB – Specification Cmimi me i mire Online ne Ibuy.al

Smartphone iphone 6s plus eshte pasues i iphone 6s nje telefon gjigand ne doren tuaj. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ iOS 9, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Dual-core 1.84 GHz Twister. Funksionon me Chipset Apple A9 (14 nm).  Memorje 2GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone 6s plus ka nje ekran IPS LCD me rezolucion pikselash te larte 1080*1920.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik dual 12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2750mAh

Specifikat | Iphone 6s Plus Specification

Permasat | 158.2*77.9*7.3mm
Pesha | 192g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.5inch IPS LCD
OS | iOS 9, upgradable to iOS 13.3
Chipset |Apple A9 (14 nm)
CPU | Dual-core 1.84 GHz Twister
GPU | PowerVR GT7600 (six-core graphics)
RAM | 2GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Ion 2750mAh
Shoqerohet me :
Karikues – Xham – Kase Mbrojtese
Transport Kudo ne Shqiperi | Iphone 6s Plus i perdorur | Cmimi me i mire
Porosite ne www.ibuy.al
Telefon 0685344444
SKU: iphone-6s-plus-i-perdorur Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat