,

Monopatine per femije – 21 st Scooter – Bli Online

Te ndryshme

  • Pershtatet me femije mbi +3 vjec.
  • Mund te transportohet lehte.
  • Ofron siguri per femijen.
  • Paloset edhe shpaloset me thjeshtesi.

5,490L

MONOPATINE PER FEMIJE 21 ST SCOOTER

Argëtoni të vegjlit tuaj duke bërë pjesë të jetës së tyre edhe aktivitetin e ushtruar me këtë skuter i cili me siguri do te behet i preferuari i tyre.

Skuteri eshtë praktik pasi montohet dhe cmontohet shpejtë dhe zë pak hapësirë duke kursyer keshtu hapesiren ne shtepine tuaj edhe mund te pershtatet me lehtesi te madhe per t’u mbajtur ne cdo cep te shtepise suaj ose per t’u marre me vete ne udhetime.

SKUTER PER FEMIJET TUAJ

Timoni i ketij skuter ka disa nivele lartësie te cilat rregullohen sipas gjatesise se femijes suaj ne menyre qe te ndihet sa me konfort me kete skuter.

Ky skuter eshte i perbere nga tre rrota ne menyre qe te ofrojne stabilitet edhe femija ta kete me te lehte per te ruajtur ekuilibrin e tyre.

Material metalik i qendrueshem, teper i forte edhe rezistent.

Dorezat e timonit te skuterit perbehen nga materiali i gomes ne menyre qe mos te lejoje rreshqitjen apo djersitjen e duarve.

Trupi i paisjes per femije mund te paloset per te mos zene hapesire te madhe pas lojes.skuter per femije 3 vjec blerje online iBuy al

Me sistem frenimi tek rrotat e pasme.

Eshte ideaur per femijet mbi 3 vjec te cilet kane nje peshe trupore 20 kg.

SPECIFIKAT

Ideaur per femijet + 3 vjec.

Ndihmon ne argetimin e femijes.

Mund te paloset.

Zhvendoset me lehtesi.

Perbere prej metali shume cilesore.

Komode edhe komforte per femijen.

Rrota me cilesi super te mire te cilat jane rezistente ndaj konsumit.

Bli Online ne iBuy.al | Bej porosine tende tani edhe perfito oferten!

SKU: skuter-per-femije Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Skuter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat