Skuter Elektronik Xiaomi Pro | M365 | Ne shitje online

Xiaomi

67,000L

Skuter Elektronik Xiaomi Pro | M365

Skuter Elektronik Xiaomi Pro | M365

Cilesimet Kryesore |
  • Scooter i projektuar me motorr te fuqishem i cili perballon 45km me nje karikim te vetem .
  • Ruan energjine elektrike duke konvertuar energjine kinektike.
  • Ekran dixhital per monitorim dhe kohe reale te informaconit, fuqia dhe shpejtesia do te shfaqen ne te.
 
Specifikat Kryesore |
 
Marka | XIAOMI
Modeli | M326 PRO
Kapaciteti mbajtes | 100kg
Shpejtesia maksimale | 25Km/ore
Modaliteti i levizjes | Eco deri ne 15km/ore | Standart deri ne 20km/ore | Sportive 2km/ore
SKU: Skuter-Elektronik-Xiaomi-Pro-M365 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Skuter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat