Black iPhone XR – i perdorur – Grada A – 64GB – Best Price

Apple

Pa gervishtje

Cmim i arsyeshem

I sapo ardhur nga USA

59,500L

Black iPhoneXR – 64GB

Black iPhone XR i perdorur ne Shitje – Full Specs

Smartphone iphone XR nje telefon gjigand ne doren tuaj. Epoke e re teknologjike nga prodhuesit me te fuqishem smartphone Apple. Vjen per ju me nje cmim te arsyeshem dhe me kreysorja ne nje gjendje te shkelqyer. I testuar plotesisht per tu perballur me te gjitha sfidat.
Funksionon me sistem operativ iOS 12, upgradable to iOS 13.3. Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest).  Funksionon me Chipset Apple A12 Bionic (7 nm).  Memorje 3GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
iPhone XR ka nje ekran Luqid Retina OLED me rezolucion pikselash te larte.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 7MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si detektim automatik, Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2942mAh.

Specifikat 

Permasat | 150.9*75.7*8.3mm
Pesha | 194g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Rezistent ndaj ujit me IP67
Ekrani | 6.1inch Liquid Retina IPS LCD
OS | iOS 12, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A12 Bionic (7 nm)
CPU | Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
GPU |Apple GPU (4-core graphics)
RAM | 3GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP
Selfie | 7MP
Bateria | Li-Ion 2942mAh
Porosi online ne shitje iPhone Xr Black | Full Specs ne Ibuy.al

 

SKU: iphone XR used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat