,

Komerdare ne formen e krokodilit – Bli Online


 • Komerdare ne formen e krokodilit
 • Permasat 168 cm X 86 cm
 • Teper i lehte per tu transportuar
 • Mund te paloset lehte
 • Fryhet me pompe ajer

1,200L

KOMERDARE PER FEMIJE

Per te shijuar momentet e kenaqesise edhe te rehatise se femijes tuaj ky produkt eshte zgjidhja ideale per ju. Femijet do te kenaqen duke pasur ne pushimet e tyre kete komerdare teper te vecante e mjaft komode per te notuar.

KOMERDARE NE FORME KROKODILI

Me nje dizajn te vecante ne forme e krokodilit kjo komerdare eshte e pershtatshme per te qendruar ne det ose ne pishine. Me nje material te plastikes me cilesi teper te larte edhe rezistente ndaj valezimeve te ujit.

Komerdaria eshte me nje madhesi rreth 168 x 86 cm ku mund te qendrojne femijet.

Me doreze te vendosur ne koken e krokodilit ku mundeson qe femijet mos te rreshqasin ne uji.

I pershtatshem per femije nga mosha 3 vjec.

SPECIFIKATKomerdare ne forme krokodili produkt online iBuy.al

 • Ne formen e nje krokodili
 • Krijuar nga materiale me cilesi te larte
 • I pershtatshem per femijet mbi 3 vjec
 • Me nje doreze te qendrueshme
 • Ideuar per ne det apo pishine
 • Dimensionet 168 × 86 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-066 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Komerdare

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat