, ,

Ore muri 3D me flamurin kombetar


1,890L

ORE MURI 3D ME FLAMURIN KOMBETAR

Ore muri 3D me nje dizenjo shume te vecante per te zbukuruar ambientet e shtepise tuaj.

Shume i lehte per tu vendosur, instalohet lehtesisht pa nevojen e pajisjeve shtese.

Diametri i ores eshte rreth 100 cm.

Ngjyrat kuq e zi dhe dizajni i shqiponjes se flamurit tone, do ti jape ambientit nje pamje patriotike dhe stil unik.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: ore-muri-me-flamurin-Shqipetar Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat