,

Portable Bluetooth Speaker Remax – Boks me Bluetooth


Ngjyrat:

E zeze

Gri

Roze

Portokalli

2,190L

Bluetooth Speaker – REMAX RB M1 3

Portable Bluetooth Speaker Remax – Boks me Bluetooth

 • Pajisur me radiatorin me te fundit pasiv te Bassit, rrethin tre-dimensional dhe leshimin e fonogramit muzikor
 • Funksioni i thirrjeve dixhitale me mikrofon HD
 • Tensioni i karikimit: DC5 + _0.25V
 • Koha e ngarkimit: 2,5 ore
 • Ndjeshmeria: -42 + _3dB
 • Marka : Remax
 • Marka : RB M13
 • Bluetooth : V4.2
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Frekuenca : 90-20000Hz
 • Bateria : 4000mAh
 • Kohezgjatja e karikimit : 4 ore
 • Kohezgjatja e perdorimit : 6 deri ne ore
 • Lidhje me Bluetooth dhe Fishe AUX
 • Fuqia ne dalje: 3 W
 • Mikrofon i integruar
 • Suporton Radion
SKU: boks me bluetooth-rermax-RBM13 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat