USB me drite LED EBYPHAN ne shitje online

EBYPHAN

590L

USB me drite LED EBYPHAN

USB me drite LED EBYPHAN ne shitje online

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: EBYPHAN
Materiali: Silikon & metal
Dimensionet: 165*18*8mm
Ruani dhe transmetni te dhena ne menyre te sigurte.
Pershtatet me nje game te gjere pajisjesh me hyrje USB.
Drite e bute e cila nuk demton syte.
SKU: usb-me-drite-led Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

EBYPHAN

LLoji

USB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat