, ,

Adaptor Audio me Bluetooth – Mikrofon i integruar Baseus Online


Specifika

 • Me Bluetooth
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10m
 • Bateria: 145 mAh
 • Lidhja e nderveprimit: 3.5mm, micro USB
 • Pesha: 12.3 gr
 • PAKETIMI PERFSHIN:
 • Adaptorin
 • Kabllin USB – 50 cm i gjate
 • Manualin e perdorimit

1,490L

Adaptor Audio me Bluetooth – Mikrofon i integruar Baseus Online

Adaptor Audio me Bluetooth – Mikrofon i integruar Baseus Online

 • Suporton thirrjet pa duar
 • Ideal gjate kohes kur jeni ne makine ose po qetesoheni ne shtepi
 • Tinguj te qarte dhe te paster
 • Pergjigjuni telefonatave vetem me nje klik, duke shtypur butoni dhe realizoni biseda te gjata teksa drejtoni automjetin
 • Bateri e fuqishme me kapacitet 145 mAh – zgjat 7 deri ne 10 ore
 • Lidhje me Bluetooth
 • Pershtatur per te gjithe llojet e smartphoneve
 • Ndihuni te sigurt ne drejtimin e mjetit dhe shmangni gjobat e shkeljes se rregullave te qarkullimit
 • Distanca e lidhjes deri ne 10 metra
 • Permasa te vogla dhe prakike

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: adaptor audio-baseus Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Transmetues Audio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat