,

AWEI Bluetooth Speaker – Me drite nate te integruar Online


 

 

1,990L

AWEI Y200 – Bluetooth Speaker

AWEI Bluetooth Speaker – Me drite nate te integruar

 • Marka : AWEI
 • Modeli: Y200
 • Bluetooth : V4.1
 • Distanca e transmetimit : deri ne 10 metra
 • Mikrofon i integruar HD
 • Tinguj te paster
 • Frekuenca : 20Hz – 20oooo Hz
 • Bateria: 2500 mAh
 • Tensioni: 3.7 V
 • Kohezgjatja e karikimit : 2 ore
 • Kohezgjatja e perdorimit: 4-8 ore
 • Standby: 400 ore
 • Dizanj inovativ integruar me drite nate
 • Lidhje me Bluetooth, fishe AUX dhe karte micro
 • Protokolli i Bluetooth-it: A2DP/AVRCP
 • Fuqia ne dalje: 2 X 4.5 W
 • Lidhet me smartphone, tablete dhe te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Butona me prekje per te kontrolluar muziken dhe telefonatat
SKU: bluetooth speaker-awei-y200 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat