,

Shtrydhese Elektrike Frutash – Sokany Citrus Juicer

Sokany

3,890L

SHTRYDHESE ELEKTRIKE SOKANY

Shtrydhese Elektrike frutash  Sokany

Shtrydhese cilesore e lengut te portokallit dhe frutave te tjera. Nje performance e shkelqyer per t’ju dhuruar me teper vitamina. Zgjedhja e duhur per nevojat tuaja.  Kjo makine perdor nje sistem motorrik me shpejtesi te larte per te ndihmuar ne marrjen plotesisht te lengut te portokallit pa humbur asnje vitamin. Merrni 100% vitamina natyrale. Ne pjesen e poshtme ekziston nje filter keshtu qe lengu qe derdhet eshte plotesitsht i paster , pa fara.

Shtrydhese elektrike frutash e cila nxjerr te gjitha vlerat ushqimore te frutave dhe ushqimeve. Lengu i pergatitur do te jete i pasur me vitamina, minerale, proteina te cilat jane te domosdoshme per trupin tone. Pajisje perfekte per pergatitjen e lengjeve te ndryshem. Ju mund te pergatisni miksim frutash per leng me sa me shume vitamina.

Pregatisni lengje te shijshme, te fresketa dhe te shendetshme nga agrumet ne vetem pak sekonda me shtrydhesen e agrumeve. Fale filtrit per tulin dhe farat qe dispnon, ju do te keni nje leng te shijshem ne vetem pak sekonda.

Te gjitha pjeset e Shtrydheses se frutave lahen ne pjatalarese, ne perjashtim te bazes elektrike ne bosht. Kapaku shtese mbron shtrydhesen nga pluhuri gjate kohes qe nuk eshte ne perdorim.

Porosi online ne Ibuy.al 

SKU: L355-JE-618D Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat