,

Shtrydhese frutash dhe perimesh Portative me karikim

Te ndryshme

1,890L

SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH

Shtrydhese Frutash dhe Perimesh | Sa kushton nje shtrydhese frutash | Cmimi me i mire online ne Ibuy.al

Shtrydhese frutash per te marr me te miren qe ato ofrojne. Kujdeset per ruajtjen e vitaminave organike dhe vlerave ushqyese. Eshte e persosur per smoothie dhe pergatitjen e ushqimit te femijeve.

Motorri i saj punon me nje fuqi te ulet duke krijuar me pak nxehtesi, kjo bent e mundur ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Lengjet do te jene te fresket dhe do te rezistojne me gjate. Mengjeset tuaja do te nisin ndryshe me konsumimin e nje gote lenge  frutash te fresket. Me teper energji te marra ne menyre te shendeteshme per te   perballuar aktivitetin ditor.

Pasi te keni mbaruar me pergatijen e lengjeve te shendetshem, mos e hidhni pjesen e e mbetur te frutave ose perimeve. Te pasura me fibra ato mund te perdoren ne perzierje te ndryshme. Shoqerojini ato me mjalte, arra ose kos dhe merrni 100% vitaminat e frutave dhe perimeve.

Karakteristika
  • Shtrydhese portative dhe multifunksionale.
  • Mikser per lloje te ndryshme frutash dhe perimesh.
  • E qendrueshme.
  • Funksionon dhe si powerbank.

Specifikat

Modeli: HM-03
Bateria: 2000mAh
Menyra e karikimit: USB
Koha e karikimit: 3 ore
Mund ta perdorni 10 deri ne 12 here pas nje karikimi te plote.
Sa kushton nje shtrydhese frutash | Cmimi me i mire online ne Ibuy.al

 

SKU: L352-HM-03 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shtrydhese

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat