,

Makin rroje Geemy per meshkuj Profesionale | Hair Trimmer


2,190L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ GEEMY GM 592

Makin rroje per meshkuj Geemy  Profesionale | Hair Trimmer

Makin rroje Geemy eshte nje atribut i domosdoshem per meshkujt. Do te siguroje prerjen e flokeve, rruajtjen e mjekres pa demtuar lekuren. Ju gjithashtu mund ti jepni formen dhe konturet e deshiruara mjekres, mustaqeve dhe flokeve tuaj.  Pergatisni vete ju pamjen qe deshironi te keni, per takimet e biznesit, sociale apo dhe takime mes miqsh.

Kjo makine rroje funskionon me bateri te integruar qe mund te funksionoje ne menyre te shkelqyer deri ne 60 minuta. Karikuesi i saj eshte i perfshire ne paketim per te ringarkuar baterine e saj plotesisht per nje periudhe kohore deri ne 5 ore.

Kokat e saj jane prej celiku te pandryshkshem dhe mprehin vetveten ne procesin e funksionimit, duke siguruar rezultatin e persosur gjate gjithe jetes. Krijoni stilin tuaj personal ne mjekren apo floket tuaj, aplikoni modelet e fundit lehtesisht me kete makine rroje.

  • Makine e cila perfshin gjithcka qe ju duhet per nje prerje flokesh cilesore dhe kujdesin e duhur per mjekren.
  • Makina eshte e ndertuar me nje bateri te fuqishme. Mjaftojne 5 ore per t’u karikuar plotesisht.
  • Mund te prisni floket me koke 3,6,9 dhe 12 mm.
SKU: L245-GM-592 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat