,

Frozen Fever Watch – Ore per femije Frozen

Te ndryshme

490L

FROZEN FEVER WATCH – ORE PER FEMIJE FROZEN

Një orë në formë zemre me figurat me te dashura per femijet tuaj Anna dhe Elsa.

Material cilesor i cili pershtatet me se mire me doren e cdo vogelushe, me ngjyra terheqese.

Jo vetem nje dizajn interesant por dhe funksionale. Vendosni oren e sakte dhe femija juaj do te kete nje ore por dhe byzylyk dy ne nje.

 

SKU: i2010032 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat