,

Lol Dolls Watch – Ore per femije


990L

LOL DOLLS WATCH – ORE PER FEMIJE 

Ore me nje dizenjo shume terheqese per syrin e vogelusheve.

Me personazhe te animuara qe e bejne akoma me interesante oren

Material cilesor i cili pershtatet me se mire me doren e cdo vogelushe, me ngjyra terheqese.

Nuk krijon alergji apo irritime.

Jo vetem nje dizajn interesant por dhe funksionale.

Vendosni oren e sakte dhe femija juaj do te kete nje ore por dhe byzylyk dy ne nje.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010049 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat