,

Peshore floriri praktike


2,190L

PESHORE FLORIRI PRAKTIKE

Peshore e vogel me saktesi te larte profesionale 0.1 gram.

Ka ekran te madh dixhital LCD qe ben shfaqjen e numrave.

Tregon peshen në: G, OZ, TL, CT, GN.

Peshoni varse,vathe,byzylyk,unaza,monedha etj.

Peshorja eshte e pajisur me butona per matjen ,  funksionin  Tare per shtimin e peshes, fikjen dhe  ndezjen.

Funksionon me 2 bateri te tipit: AAA.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Peshore floriri e vogel Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat