, ,

Ore inteligjente per femije Huawei 3


7,900L

ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE HUAWEI 3

Orë inteligjente Huawei për fëmijë, e papershkueshme nga uji 4G.

Me shumë funksione video, thirrje, foto, pozicionimin GPS dhe rrjet 4g.

Përveç ekranit me prekje 1.4 inch , ky smartwatch eshte i pajisur me një aparat fotografik me  sensor 0.3 megapiksel.

Modeli inovativ është në përputhje me Android 4.4 / iOS 9.0 ose më të ri.

Opsionet e lidhjes përfshijnë 2G (GSM / GPRS), WiFi 802.11 b / g / n, Bluetooth 4.0 dhe GPS.

Bateria 660mAh ofron 2 deri në 3 ditë përdorim dhe deri në 7 ditë në gatishmëri.

Ndihma emergjente SOS.

Mbështet funksionin e ndihmës emergjente SOS. Vazhdoni të shtypni butonin për 5 sekonda për të thirrur nr SOS.

Shtatë teknologji inteligjente te pozicionimit.

Huawei Kids Watch 3 miraton një sistem të pozicionimit me precizion te larte i cili mbështet GPS, Beidou, WLAN, stacion bazë, A-GPS, pozicionim në shumë mënyra të akselemetrit, pozicionim të brendshëm.

Specifikaoriginal huawei kids smart watch 3 online ibuy al

Ekran me prekje 1.4 inç

Procesori MediaTek MT2503AVE

RAM 4 MB

Hapësira ruajtëse 32 MB

Kamera 0.3MP 2G (GSM / GPRS)

WiFi 802.11 b / g / n

Bluetooth 4.0 GPS

Bateri 660mAh

Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Ore inteligjente per femije Huawei 3 Pro Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat