, , ,

Sport Smart Watch – IP67


5,500L

SPORT SMART WATCH – IP67

Smart Watch Fitness

Ore sportive e pershtatshme per femra dhe meshkuj.

Funksioni kryesor Smart Sports Watch: monitori i rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut, drita e frymëmarrjes, alarme SMS, shtytja e alarmeve WeChat, kujtimi i regjistrimeve të lëvizjes.

Monitorimi i gjumit, kujtesa e ulur, llogaritja e kalorive, kronometri, alarmi i ulët i baterisë , ngritja e ekranit të ndritshëm.

Karikim i shpejtë, konsumi i ulët i energjisë, rrahjet e zemrës, dridhjet, mënyra e stërvitjes në distancë, kamera, alarmi inteligjent, parashikimi i motit.

Shkarkoni Da Fit nga APP Store ose Google Play, kërkon Android 4.4 ose iOS 9.0 ose më lart.

Material shume i bute me doren tuaj, pershtatet mjaft mire dhe nuk krijon irritime.

Karakteristikasmart watch ip67 online ibuy al

Ore inteligjente sportive

Madhësia e ekranit : 1.3 inç.

Rezolucion 240 * 240.

Kapaciteti i baterisë: 180mAh.

Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP67.

Gjuhët: Anglisht, Rusisht, Spanjisht, Frëngjisht, Ukrainisht, Arabisht.

Ekran i rrumbullaket, rrip silikoni.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat