, ,

Smart Watch Amazfit Neo


6,500L

SMART WATCH AMAZFIT NEO

Amazfit Neo Black është një orë inteligjente për këdo që dëshiron të ketë një pasqyrë të vazhdueshme të aktiviteteve të tij.

Ekrani me një madhësi prej 1,2 “do t’ju tregojë informacione të ndryshme.

Funksionet e orës: kronometri, ora me zile, data, matja e rrahjeve të zemrës, monitorimi i gjumit, kronometri, gjurmimi i kalorive dhe matja e distancës.

Ora inteligjente – me matje të drejtpërdrejtë të pulsit në dore per matjen e kalorive të djegura, distancën e mbuluar, monitorim të gjumit, lidhje përmes Bluetooth, njoftime nga celulari, të pajtueshme me Android dhe iOS.

Amazfit Neo Black – Smartwatch praktik

Amazfit Neo Black  përdoret me Android dhe iOS me ane te lidhjes Bluetooth.

Jetëgjatësia e baterisë së orës inteligjente me përdorim normal do të jetë rreth 672 orë, kështu që bateria  nuk do të mbarojë papritmas.

Për sa i përket sensorëve, ora shfrytëzon akselerometrin.

Me shume modalitete sportive i shkëlqyer për të matur aktivitete të ndryshme si vrapimi, çiklizmi dhe ecja.

Llogaritja e kalorive të djegura do t’ju ndihmojë të monitoroni marrjen e ushqimit. Një matës i hapave i integruar është një mjet i shkëlqyeshëm motivues që ju detyron të dilni dhe te ushtroheni.

Karakteristika

Material rripi: silikon

Ekran 1.2-inç

LCD gjithmonë i ndezur.

Tre mënyra sportive – vrapimin, ecjen dhe çiklizmin.

Deri në 50 metra i papërshkueshëm nga uji

Monitorimi i rrahjeve të zemrës 24 orë.

Bateri 160mAh, zgjat deri në 4 javë me një karikim të vetëm.

Lidhet përmes Bluetooth 5.0  me aplikacionin Zepp, për pajisjet Android dhe iOS.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Smart Watch Amazfit Neo Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat