, ,

Ore Inteligjente – Smart Watch G63L


3,000L

ORE INTELIGJENTE – SMART WATCH G63L

Ore inteligjente me ane te se ciles mund te kryeni shume funksione.

Nje nga gjerat me te rendesishme qe mund te beni me ane te kesaj ore, eshte te kontrolloni parametrat e shendetit tuaj.

Masni rrahjet e zemres suaj, shikoni presionin e gjakut. Kjo ore eshte shume e pershtatshme sidomos per te moshuarit qe kane probleme me zemren ose presionin e gjakut.

Mos harroni ta merrni me vete kur beni fitnes apo stervitje pasi ora do ju tregoje hapat qe keni bere dhe kalorite qe keni djegur.

Eshte e pajisur me bluetooth, lidhet me telefonin tuaj, keshtu mund t’ iu pergjigjeni telefonatave shume lehtesisht dhe menjehere nepermejt ores.

Ka nje telekomande me ane te se ciles mund te beni foto.

Tek ora gjeni dhe opsionin timer i cili ju ndihmon te kujtoheni per punet qe keni per te kryer.

Karakteristikat

Cilesi premium

Permban Bluetooth

E pajisur me timer

Kapaciteti i baterise: 200 mah

Bateri qe zgjat

SKU: Ore Inteligjente - Smart Watch G63L Kategori: , ,
LLoji

Ore inteligjente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat