,

Smartwatch per femije 2g – GPS Tracker ne shitje


4,490L

SMARTWATCH PER FEMIJE 2G – GPS TRACKER

Smartwatch per femije 2G me nje ekran LCD dhe GPS Tracker ne menyre qe te mund te monitoroni pozicionin e femijes tuaj kur ndodhet jashte shtepise.

Me nje buton SOS i cili sjell njoftime ne formen e thirrjeve telefonike ne numrin e prinderve. Monitoroni vendodhjen e femijeve ne kohe reale kur dhe kudo.

Fale GPS Tracker ju mund te vendosni nje zone te sigurte ne harte dhe ne raste kur femija del jashte kesaj zone ora do te sjelle menjehere njoftim ne telefonin tuaj.

Fale kesaj ore mund te komunikoni me femijen tuaj direkt me ane te butonit te thirrjes.

E papershkueshme nga uji, femijet mund ta perdorin ate pa problem edhe ne ditet me shi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211118 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat