,

Ore inteligjente – Smart Watch Hoylou 2

hoylou

4,290L

ORE INTELIGJENTE – SMART WATCH HOYLOU 2

HAYLOU Smart Watch 2 është një shembull klasik i një ore inteligjente, moderne dhe elegante ne te njejten kohe.

Ky smart Watch ka gjithçka që ju nevojitet per ta bere ate pjese te pandashme nga dora juaj.

Ekran i madh me një diagonale prej 1.4 inç dhe një rezolucion prej 320×320 pikselë do tju jape pamje me cilesi te larte.

Ekrani ka dizajn te tille qe mund te mbroje oren nga lageshtia.

Ora eshte me Bluetooth 5.0.

Ky SmartWatch ka 12 mënyra të ndryshme procesesh, per te gjithe te apasionuarit pas sporteve.

Sensori i monitorimit të rrahjeve të zemrës 24/7.

Funksioni i monitorimit të gjumit.

Bateri e integruar 260 mAh, duke siguruar jetëgjatësi të mirë të baterisë së pajisjes.

E lehtë – vetëm 38 gram.

Dhe, sigurisht, një dizajn i mrekullueshëm!

SKU: ore-inteligjente-Hoylou Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

hoylou

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat