, ,

Smartwatch Q18 – Ore Inteligjente Bli Online

Te ndryshme

  • Smartwatch Q18 unisex.
  • Funksionon me karte Sim. 
  • Rezistente ndaj lageshtires dhe ujit.
  • Model inovativ dhe cilesor.

 

2,490L

SMARTWATCH Q18 – ORE INTELIGJENTE

Smartwatch me nje dizajn elegant dhe komod per doren tuaj.

Ekran me  ndjeshmëri të lartë, rrip materiali nanometër. 

Materiali i sipërfaqes prej çeliku të pandryshkshëm, parandalon djersitjen e dores apo depertimin e ujit brenda ores. 

Kapaciteti i baterisë polimer 380 mAh, teknologji ultrasonike  i sigurt dhe i besueshëm.

E pajisur me karte SIM, qe do te funksionoje njesoj si telefoni juaj. E perputhshme per Android dhe IOS.

Ora inteligjente ka gjithashtu opsionin e bluetooth për tu sinkronizuar me smartphonen tuaj duke ju sjelle keshtu njoftime per SMS, QQ, WeChat, Twitter, Facebook etj.smartwatch q18 shop online ibuy al

Memorie me kapacitet te larte, qe mund te zgjerohet me ane te kartes se memories ne 32g.

Monitoron kohen tuaj te gjumit, aktivitetin sportiv kalkulimin e ecjeve tuaja, matjen e hapave dhe kalorite e djegura.

E pajisur me kamer per te bere foto dhe per te ruajtur kujtimet me te bukura.

Specifika:

Ore smart me karte Sim.

Dimensione 60 * 40 * 12.5 mm.

Rezolucioni 240 * 240 pixel.

Bluetooth  3.0 V

Rezistente ndaj lageshtires dhe ujit.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: ore-q18 Kategori: , ,
LLoji

Ore inteligjente

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat