,

Ore inteligjente moderne – Smartwatch Haylou 2

Haylou

4,290L

ORE INTELIGJENTE MODERNE – SMARTWATCH HAYLOU 2

Nje model i ri i games te smartwatch per te gjithe te apasionuarit pas teknologjise.

Kjo ore me nje dizajn unik dhe komfort do te behet e pandashme nga dora juaj.

Funksionet e Haylou 2

Pervec se terheqese dhe komode ne dore kjo ore ka dhe nje seri funksionesh qe kushdo do te deshironte, e sidomos sportdashesit.

Ora Haylou 2 ka 12 modalitete te ndryshme sportive.

Ndertuar me nje bateri prej 260 mAh, siguron jetegjatesi ne perdorimin e ores.

Kjo ore monitoron rrahjet e zemres 24 ore ne dite, ka 12 menyrat e saj sportive, ka rezistenca ndaj ujit IP68

Keto cilesi e bejne kete ore perfekte per perdorim te perditshem.

SKU: ore-inteligjente-haylou-2 Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
brands

Haylou

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat