, ,

Ore Smart Amazfit Pop


9,000L

ORE SMART AMAZFIT POP

Smartwatch Amazfit Pop vjen me një ekran 1.43 inç me xham 2.5D.

I pajisur me ekran me prekje, panel TFT.

Ora inteligjente vjen me sensorin e rrahjeve të zemrës 24×7 dhe ekziston edhe një sensor SpO2 për të matur nivelin e oksigjenit në gjak.

Ai gjithashtu sjell gjurmimin e gjumit, ndjekjen menstruale, monitorimin e stresit dhe thyerjen e karakteristikave të trajnimit.

Përveç kësaj, ka mbi 60 modalitete sportive.

Smartwatch rezistent ndaj ujit

Amazfit Pop është gjithashtu rezistent ndaj ujit deri në 50 metra dhe madje mund të gjurmojë notimin tuaj.

Ora inteligjente është e përbërë nga material polikarbonat dhe vjen me një rrip silikoni të ndërrueshëm 20 mm.

Sensorët në bord përfshijnë një sensor optik BioTracker 2 PPG dhe sensorin e shpejtimit me 6 boshte. 

Amazfit Pop mund të zgjasë deri ne nëntë ditë, me baterinë e tij 225-mAh që kërkon vetem dy orë për t’u karikuar.

Ora smart Amazfit  mund të lidhet me pajisjet Android 5.0 e lart ose produktet iOS 10.0 e lart.

Me sistemin e saj shëndetësor PAI, monitorin e oksigjenit në gjak dhe detektorin AFib eshte ora ideale per personat qe duan te kene informacion te vazhdueshem mbi shendetin e tyre.

Karakteristika

Ekran 1,43 inç me 320 x 302 piksel

Bluetooth 5.0

Bateri 225 mAh

Dimensioni 42 x 35,3 x 11,4 mm

Pesha 31 gram


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Ore Smart Amazfit Pop Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat