, ,

Honor Band 5i Fitness Tracker


4,490 L

Honor Band 5i Fitness Tracker

Honor Band 5i  vjen me një dizajn me pote USB dhe karikimi, një panel ekrani me ngjyra dhe një buton  për navigim.

Eshtë e pajisur me një monitor të rrahjeve të zemrës,  gjurmimit të gjumit, dhe gjithashtu është rezistent ndaj ujit 5ATM.

Jetëgjatësia e baterisë së Honor Band 5i do të zgjasë nga 7 deri në 9 ditë.

Pika kryesore e Honor Band 5i është aftësia e tij për t’u lidhur në një port USB dhe të karikohet vetë.

Kjo eliminon nevojën për një karikues shtesë dhe pajisje të tjera.

Honor band 5i lidhet me shumicën e telefonave që funksionojnë në Android 4.4 e lart, ose iOS 9.0 e lart.

Specifika

Versioni Bluetooth: Bluetooth 4.2

I papërshkueshëm nga uji: 5ATM

Modaliteti i funksionimit: Ekran me prekje 0,96 ”

Përputhshmëria: Android4.4 / iOS 9.0 ose më lart

Monitorimi i rrahjeve inteligjente të zemrës

Plug dhe karikim USB

Nëntë modalitete sportive

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: HONOR Band 5i Smartband Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat