,

Ore Inteligjente Multifunksionale GW20


4,000L

ORE INTELIGJENTE MULTIFUNKSIONALE  GW20

Ore inteligjente multifunksionale.

Pajisja do ju ndihmoje ju ne shume aspekte. Masni ne cdo kohe temperaturen, presionin e gjakut, kontrolloni gjumin tuaj. Sigurohuni qe shendeti juaj eshte ne parametrat e duhur.

Shikoni progresin tuaj ne fitness dhe ne ushrime fizike. Kontrolloni hapat qe beni gjate ecjeve tuaja dhe kalorite qe digjni.

Ora permban dhe alarm, pra mund ta perdorni si ore me zile.

Lidhet me telefonin me ane te bluetooth. Ju mund t’ iu pergjigjeni telefonatave nepermjet ores. Ora gjithashtu ju kujton te shikoni thirrjet apo mesazhet qe mund te keni humbur.

Rripi i ores eshte ne material silikoni, ju do te ndjeheni shume rehat gjate kohes qe e mbani ne dore.

Karakteristikat

Waterproof

ROM: 128 mb

Kapaciteti i baterise: 180 – 220 mAh

Madhesia e ekranit: 1.3 inç

Modeli i CPU-së: Hs6620

E pajisur me Bluetooth

E pershtatshme per sisteme te ndryshme

 

 

 

SKU: SMARTWATCH GW20 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat